Willa Ametyst

wpisów: 39 na 10 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

Doko • www.willaametyst@op.pl • Szklarska Poręba
Data: Czwartek, 24 stycznia 2013 14:57:20
Ma Pani rację księga gości służy do wystawiania opinii,lecz zgodnej z prawdą,mam również prawo wypowiedzi i na pewno nie pozwolę sobie na szkalowanie.Nie będę również wchodził z Panią w bzdurne słowne potyczki, już niżej nie mogę ,a Pani i tak będzie bardzo trudno zrozumieć sens.

nicko
Data: Czwartek, 24 stycznia 2013 14:22:06
Księga gości służy do wystawiania opinii, więc ja swoją przedstawiłam. A to, ze Pan nie potrafi jej przyjąć to już nie mój problem. Nie będę wchodziła z Panem w słowne potyczki i zniżała się do takiego poziomu. Na tym kończę i pozdrawiam!

Doko • www.willaametyst@op.pl • Szklarska Poręba
Data: Czwartek, 24 stycznia 2013 11:35:53
Ciąg dalszy. Przypuszczam kiedy była komuna to miły Gościu w tym czasie co najwyżej robiłeś w pieluchy.Na zakończenie proszę obejrzeć jak tylko będzie możliwe skecz w TV gdzie dwóch aktorów przez telefon sprzedają las.Puenta tego skeczu jest,......a pies,a pies..........Bardzo serdecznie poadrawiam

Doko • www.willaametyst@op.pl • Szklarska Poręba
Data: Czwartek, 24 stycznia 2013 11:28:00
Miły Gościu jestem zmuszony zająć stanowisko odnośnie wpisu.Każdą krytykę przyjmuję z pokorą,lecz nie zgadzam się z takimi kalumniami odnośnie warunków i ceny.Przed przyjazdem do Ametystu znała Pani dokładnie jakie są warunki i cena za pobyt.Miła Pani komuna to był trudny okres w dziejach dlatego tez kto tego nie przeżył nie powinien zabierać głosu i porównań,nie można używać komuny jako sloganu do wycierania gęby cholewę .

Programming by KESS