Willa Ametyst

wpisów: 38 na 10 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

Nutka • hanna.kaminska@szeptem.pl • GorzĂłw Wielkopolski
Data: Poniedziałek, 10 kwietnia 2017 11:46:07
Fajne pokoiki i czyściutko. Fantastyczne miejsce na wypady na szlaki. Gorąco polecam. Bardzo miły właściciel, na początku trochę próbował "straszyć" :) (pewnie z przepracowania, bo turystów ma mnóstwo) ale okazał się fantastycznym człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna K
Data: Wtorek, 07 maja 2013 19:28:51
Gorąco polecam pensjonat!!! Zdjęcia nie odbiegają od rzeczywistości, czysto,schludnie,miła atmosfera.Nikt do niczego się nie wtrąca,ceny przystepne -warto pojechać!My na pewno jeszcze AMETYST odwiedzimy :P 8-) 8-) :D

mariola • Brzeg
Data: Niedziela, 31 marca 2013 14:10:27
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia :smacznego jajka ,dobrego zdrowia,sukcesów w każdej dziedzinie życia . I choć śnieg nam wszystkim popsuł szyki ,przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki ,więc się tulą do rzeżuszki ,lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna my święconym się dzielimy i radości wszem życzymy Chwil refleksji spędzonych wspólnie Z pozdrowieniami dla całej rodzinki Mariola Aga Ksawier Karol Paweł Marek :)

Doko • www.willaametyst@op.pl • Szklarska Poręba
Data: Czwartek, 24 stycznia 2013 13:57:20
Ma Pani rację księga gości służy do wystawiania opinii,lecz zgodnej z prawdą,mam również prawo wypowiedzi i na pewno nie pozwolę sobie na szkalowanie.Nie będę również wchodził z Panią w bzdurne słowne potyczki, już niżej nie mogę ,a Pani i tak będzie bardzo trudno zrozumieć sens.

Programming by KESS